Aktuality

Zemřel Dr. Králík

včera, 08:38

S velkým smutkem oznamujeme, že dne 15.7.2018 zemřel po těžké nemoci PhDr. Jan Králík, zakladatel Psychocentra, manželské a rodinné poradny a dlouholetý hodonínský zastupitel. Za jeho mnohaletou pomoc lidem v nouzi, ale i práci pro město Hodonín a jeho občany mu patří velký dík.   

Děkujeme Vám za vše, pane doktore. 

 

Výběrové řízení na volné pracovní místo

09. 07. 2018


Vyhlašujeme výběrové řízení na volné pracovní místo na pozici sociálního pracovníka do našich pobytových služeb s termínem nástupu v září 2018.
Požadavky: VŠ nebo VOŠ (kvalifikace dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb.), dobrá znalost práce na PC, ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu a psychická vyrovnanost, výborné komunikační dovednosti, empatii, umění naslouchat, samostatnost. Motivaci pro práci s osobami bez domova a s duševním onemocněním, schopnost navazovat s nimi vztah v profesionálních hranicích. Zájem o obor a ochotu dále se v něm vzdělávat. Výhodou praxe v oboru. 
Nabízíme: zajímavou a pestrou ráci v sociální oblasti, metodické vedení, dovolenou nad rámec zákonného minima, tři dny indispozičního volna navíc, nástupní mzdu od 22.000 Kč. 
Požadované doklady: kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, strukturovaný životopis, telefonický a e-mailový kontakt, motivační dopis v rozsahu max. jedné A4, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji. 
Termín podání přihlášky: do 3.8.2018 včetně - poštou nebo osobně (rozhodující je podací datum razítka pošty) na adresu Psychocentrum Domeček Hodonín, o.p.s., Skácelova 2/2711, 695 01 Hodonín. Obálku označte nápisem "Výběrové řízení".

Uchazeči, kteří splní uvedené požadavky, budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Nový kontakt sociální rehabilitace

15. 06. 2018

Služba sociální rehabilitace má nový e-mailový kontakt: rehabilitace@psychocentrumdomecek. Při zasílání zpráv pracovníkům této služby používejte, prosím, výhradně tento e-mail. Děkujeme. 

Rekonstrukce budovy

15. 05. 2018

V průběhu května až srpna bude probíhat rekonstrukce naší budovy na ulici Skácelova 2. Prosíme všechny návštěvníky služeb i pacienty psychiatrické ambulance, aby svá vozidla neparkovali před budovou. Zároveň se všem omlouváme za zvýšenou hlučnost a prašnost po dobu stavebních prací.
Děkujeme za pochopení.

Stáže

06. 06. 2016

Sdělujeme, že v současné době poskytujeme z kapacitních důvodů stáže a praxe v rozsahu 4 hodin. Zájemci se mohou obracet na kontakt svagerkova (at) psychocentrumdomecek.cz.

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Škrabálek
Vytisknout stránkuMapa stránek© 2018 Psychocentrum Domeček · Počet návštěv: 130344 (5174)